Bodrum Otel Fiyatları

Bodrum beş altı gün içerisinde rahatlıkla gezilebilecek, en gözde tatil beldelerinden biridir. Eski antik limanı, simge hâline gelmiş kaleleri ve müzeleri, balıkçı köyleri, muazzam koyları, sahil şeridinde sık sık restoranları, su sporları ve daha fazlası ile her mevsim misafirperverliği ile sizleri çok daha uzun süreliğine davet ediyor. Bodrum otel fiyatları, her bütçeye ve tatil anlayışına uygun olan otelleri ile size bu konuda esnek seçenekler sunmaktadır.

Bütçe Dostu Bodrum Otel Fiyatları

İster tek başınıza, ister yanınızda bir yol arkadaşı ile ya da ailenizle birlikte bir Bodrum tatili yapmak istediğinizde aklınıza gelen ilk şey bütçe oluyorsa Bodrum, size bu fırsatı sağlayacaktır. Seçtiğiniz mevsimden otelin bulunduğu yere kadar, kişi sayısından size en uygun tatil anlayışı ile Bodrum’da güzel bir tatil mümkün! Türkbükü otelleri ve Yalıkavak otelleri de Bodrum’da tatil yapacaklar için değerlendirilmesi gereken alternatiflerdendir.

Gümbet, Bodrum merkez, Bitez’de ailenizle uygun konaklama yerlerinde, ortalama geceliği 130 TL – 400 TL civarı fiyatlarla Bodrum’dan vazgeçemeyeceğiniz tatili yaşayabilirsiniz. Bodrum merkez otelleri, denize yakın otellere oranla daha uygun olacaktır. Eğer denize sıfır bir tatilden vazgeçerseniz bu otelleri de değerlendirebilirsiniz. Her otelin barındırdığı hizmetleri, personel çeşitliliği, manzarası, özellikleri ile fiyat farklılığı oluşmaktadır.

Lüks Ve Bodrum Otel Fiyatları

Türkiye’de tatil ve eğlencenin en önemli, dünyanın ise sayılı merkezlerinden biri olan Bodrum’da tatilinizde kaliteye ve en iyiye de değer veriyorsanız otelinize ayıracağınız bütçe aralığı da değişebilir. Bodrum otel fiyatları, lüks alternatifler arttıkça üst seviyelere doğru çıkmaktadır. Bu da Bodrum’da her türlü lüksü yaşayabileceğinizi göstermektedir! 2000 TL ile 60.000 TL civarı fiyatlar ve daha yukarısı, tamamen sizin eğlence anlayışınız ile bütünleşerek oluşuyor. Divan Bodrum-Special Class, No81, Mandarin Oriental gibi kalite ve keyif anlayışına sahip otellerde 60.000 TL civarı fiyatların da üzeri düşünülebilir.

İster merkeze yakın ister doğayla baş başa kalabileceğiniz, mavi bayraklı plajları, beach barları, ultra her şey dahil hizmetleriyle lüks otellerin fiyatları size Bodrum’da umduğunuzdan fazlasını da sunuyor.