Gümbet Otelleri Ve Fiyatlari

Gümbet sizi Türkiye’nin en soğuk tatil yerlerinden birine götürür. Gece hayatı ve alışveriş için sizi kesinlikle kapsar ve bir kilometrelik sahile de sahip olursunuz.

Bir parti şehri

Bu kalabalık, modern tesis, uykulu bir balıkçı köyü olarak günlerinden bu yana uzun bir yol kat etti. Bugün, birinci sınıf su sporları ve gece hayatı konusundaki itibarı sayesinde Türkiye’nin en popüler yerlerinden biridir. Plajın ötesine geçerseniz, partisinin zorlu komşusu Bodrum kasabasına rakip olmak için kalabalık bir bar ve disko merkezini keşfedeceksiniz.

Mavi Bayraklı plaj

Gümbet’in deniz kıyısı, Bodrum Yarımadası’nın en uzun ve en popüler bölgelerinden biridir. Ve oynayacağın tam bir kilometrelik kumun var. Su sporları ile tanınan plaj, yiyecek-içecek cephesinde de eğri değildir. Kumların arkasında oteller, restoranlar ve kafeler bulacaksınız. Bir içki satın aldığınız sürece sağladıkları şezlong ve şemsiyeleri ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bodrum Merkezine Yakın

Bodrum’a 10 dakikalık bir dolmuş yolculuğusunuz, bu nedenle ikisi arasında uçmak kolaydır. Türk Rivierası’nın başkenti Bodrum, kültür ve cazibenin karışımını sunuyor. Burada Antik Dünyanın Yedi Harikası’ndan birini, Halikarnas Mozolesi – veya en azından geriye kalanları bulacaksınız. Daha sonra, İstanbul’dan daha yüksek olan bir kulüp sahnesi, Bar Sokağı’nın bütün gece kalabalık olmasını sağlar

Güncellemeleri & Fazlasını Al

Gelen kutularına düşünceli düşünceler