FAQs

question-help-message
1 – Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Bodrumotelleri.com üzerinden yaptığınız otel rezervasyonlarında aşağıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz: Kredi Kartı ile Tek Çekim: Online rezervasyon sırasında sisteme kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde kredi kartınızdan “Sanal Charge” yani rezervasyonunuza ait ücret online ortamda çekim işlemi yapılacaktır. Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme: İdeal kart, Maximum, Bonus, Shop&Miles, Artan ve Card Finans ile, yurt içi, yurt dışı otellerinde, paket turlarda ve uçak biletlerinde 12 aya taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. Banka Havalesi/EFT ile Ödeme: Hesap Adı : TEZCAN TUR.TAŞ.EMLAK TARIM ÜRÜN.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ Şube adı: ORTACA ŞUBESİ Şube kodu: 797 Garanti Bankası TL Hesap no: 6299031 IBAN NO: TR91 0006 2000 7970 0006 2990 31 EURO Hesap no: 9097774 IBAN NO: TR37 0006 2000 7970 0009 0977 74 hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Ofiste Ödeme: Ofisimizi ziyaret ederek ödeme yapabilirsiniz. Hatırlatmalıyız ki; ödemesi yapılmamış rezervasyonların garantisi yoktur.
question-help-message
2- Kredi kartımın güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
Bodrumotelleri.com SSL güvenlik teknolojisini kullanmaktadır. Bu, Microsoft Internet Explorer 3.0 ve sonrası ile diğer bütün popüler tarayıcılar için geçerlidir. SSL sizin kişisel bilgilerinizi (adresinizi, telefon numaralarınızı ve kredi kartı detaylarınızı) şifrelemektedir. Emin olabilirsiniz ki, Bodrumotelleri.com üzerinden online rezervasyon yapmak telefonla yapacağınız rezervasyonunuz kadar güvenlidir.
question-help-message
3- Otel Giriş ve Çıkış Saatleri Nelerdir ?
Genel de otellere giriş (check – in) saati 14:00, çıkış (check – out) saati 12:00’dir.
question-help-message
4- Otele Giriş Yaparken Resepsiyonda Rezervasyonumun Görünmemesi Durumunda Ne Yapmalıyım ?
Rezervasyonunuzu sitemiz üzerinden yaparak işleminizi sonuçlandırdıysanız, otele giriş yaparken konaklama belgenizi göstermeniz gerekmektedir. Otel resepsiyonunda sizin bilgilerinizi içeren bir rezervasyon talep formu olacaktır. Resepsiyon görevlilerinden rezervasyonunuza ait konfirmasyon numarasını belirterek yeniden kontrol etmelerini isteyin. Eğer rezervasyonunuz halâ görünmüyorsa lütfen otel ile karşılıklı herhangi bir işlem yapmayarak, Çağrı Merkezimizden misafir ilişkileri departmanımıza ulaşınız. Size en kısa sürede yardımcı olarak, rezervasyonunuzla ilgili sorunu çözeceklerdir.
question-help-message
5- Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim ?
WebSitemizde beğendiğiniz otel ile ilgili hesaplama yaptırdıktan sonra Hemen Satın Al butonunu tıkladığınız takdirde sitemiz içinde Güvenli Online Alışveriş alanına otomatik olarak geçiş yapar ve rezervasyonunuzu kendi başınıza güvenli olarak bitirebilirsiniz.
question-help-message
6- Otele Giriş Yaptıktan Sonra Konaklama Süremi Uzatabilir miyim ?
Konaklama sürenizi uzatmak istiyorsanız, çıkış tarihinizden en az iki gün önce bize bildirmeniz gerekmektedir. Uzatma talebinizi Çağrı Merkezimizi arayarak misafir temsilcinize bildirdiğiniz takdirde oteldeki yer müsaitliğine göre talebiniz operasyon ekibimiz tarafından değerlendirilecektir.
question-help-message
7- Rezervasyon Değişikliğinde veya İptalinde Yapılması Gerekenler Nelerdir
Otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal – değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır. Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur. Kesintiler ve iade işlemleri misafir temsilcileriniz tarafından size gönderilen sözleşmelerinizde detaylı bir biçimde yer almaktadır. İptal ve değişiklik işlemleriniz için deneyimli temsilcilerimiz her zaman her türlü sorun ve sorunuzu çözümleyeceklerdir.
question-help-message
8- Değişiklik ya da İptal Dilekçemde Hangi Bilgiler Yer Almalıdır ?
Rezervasyon numaranız ile birlikte otel ismi, giriş-çıkış tarihiniz, irtibat için gerekli olan telefon ve fax numaraları , yapılmasını istediğiniz işlem ve sebebi, tesis hakkında şikayetiniz ile birlikte varsa resmi rapor ya da belgeler yer almalıdır. İmzasız gönderilen dilekçeleriniz işleme alınmamaktadır.
question-help-message
9- Sitenizde Tesisler Hakkında Verilen Bilgiler Ne Kadar Doğrudur?
Sitemizde yer alan tesis bilgileri ve otel tanıtım fotoğrafları tamamen otellerin ilgili departmanımıza göndermiş olduğu otel tanıtım formuna ve otelin tarafımıza gönderdiği ve/veya internet ortamında ulaşılabilinecek yerlere koyduğu fotoğraflara göre düzenlenip hazırlanmaktadır. Bilgiler ve fotoğraflar tarafımıza yazılı olarak bildirilir, herhangi bir değişiklikte yine otellerin bize gönderdiği formlar ve fotoğraflar ile birlikte sürekli güncellenmektedir

Güncellemeleri & Fazlasını Al

Gelen kutularına düşünceli düşünceler