Bodrum OtelleriBodrum Otelleri

Bodrum Şehir Rehberi

Bodrum Hakkında

İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum'un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye'de değil dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir. Nüfus açısından il genelinde Muğla merkez ve Fethiye'yi geçerek en büyük ilçe unvanına sahip olmuştur.
Bodrum'da 2003 yılından beri her yıl yaz aylarında Uluslararası Bodrum Bale Festivali düzenlenmektedir. Bu festival Türkiye'nin ilk ve tek bale festivali olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca 2014 yılından beri Uluslararası Bodrum Bienali düzenlenmektedir. Şehirde 2010 yılından beri Bodrum Barok Müzik Festivali düzenlenmektedir.
Bodrum'da 2003 yılından beri her yıl yaz aylarında Uluslararası Bodrum Bale Festivali düzenlenmektedir. Bu festival Türkiye'nin ilk ve tek bale festivali olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca 2014 yılından beri Uluslararası Bodrum Bienali düzenlenmektedir. Şehirde 2010 yılından beri Bodrum Barok Müzik Festivali düzenlenmektedir.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Bodrumspor adıyla 1931 yılında, aynı zamanda futbolcu olarak da görev yapan Derviş Görgün tarafından kuruldu.Kulübümüzün renkleri ilk yıllarında sarı-kırmızı olarak tescil ettirilse de,daha sonra yeşil-beyaz olarak değiştirildi.   1995-1996 sezonunda tarihinde ilk kez 3. Lig'de mücadele etmeye başlayan kulübümüz,3. Lig 6. Grup'ta sonuncu olarak amatöre düştü. 2011 yılında Bölgesel Amatör Lig'e katılmak için Turgutreis Belediyespor'la baraj maçı oynayan ekip sahadan 3-2 mağlup ayrıldı. 2012 yılında yine Turgutreis Belediyespor ile baraj maçında karşılaşan ekip bu sefer sahadan 2-0 galip ayrıldı ve BAL'a katılmaya hak kazandı. Belediye desteğini almasının ardından 2012-2013 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele etmeye başlayan BB Bodrumspor,ilk 9 hafta mağlubiyet yüzü görmediği BAL 7. Lig'i 2. sırada tamamladı.2014-2015 sezonunda BAL 7. Grup'ta namağlup şampiyon olan B.B.Bodrumspor, tarihinde ikinci kez 3. Lig'e yükseldi.Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü20 yıl aradan sonra ilk kez katıldığı Spor-Toto 3. Lig’de büyük bir başarıya imza atarak topladığı 60 puan ile ligi 3. sırada tamamlamıştır.   Sezona lige tutunma parolası ile başlayan takımımızhaftalar geçtikçe performansını yükseltmiş,zirve mücadelesine ortak olmuş, ligin tecrübeli ve dev bütçeli takımlarını geride bırakmıştır.  

Bodrumun Kültür ve Tarihi

imageframe-image

Tarihçe

  Halikarnassos‘ta (Bodrum‘un eski adı) M.Ö. 484 yılında doğan ve "Tarihin Babası" olarak bilinen HEREDOT‘a göre Bodrum Dor‘lar tarafından kurulmuştur. Daha sonra Karya ve Leleg‘ler bu bölgeye yerleşmişlerdir. M.Ö.650 yılında Megeralılar gelerek şehri genişletmişler adını da Halikarnassos olarak değiştirmişlerdir. Bodrum M.Ö. 386 yılında Persler‘in egemenliğine girmiştir. Halikarnassos en parlak devrini M.Ö. 353 yılında Karya bölgesinin başkenti olunca yaşamıştır. Dünyanın yedi harikasından biri olan Mausoleum bu dönemde Kral Mausolos‘un anısına kız kardeşi ve aynı zamanda karısı olan Artemisia tarafından yaptırılmıştır. Bodrum M.Ö. 192’de Romalıların eline geçmiş ancak bu dönemde önemli bir gelişme göstermemiştir. M.S. 395 yılında Bizanslıların, M.S. XI. yüzyılda Türklerin eline geçmiştir. I. Haçlı savaşlarında Bizanslıların, XIV. yüzyılda tekrar Türklerin eline geçmiştir. 1415 yılında Rodos Şövalyelerinin eline geçmiş, 1522 yılında ise (Kanuni Sultan Süleyman döneminde) tekrar Osmanlı İmparatorluğuna katılmıştır. Cumhuriyetin ilanından sonra adı Bodrum olarak değiştirilmiştir.

Bodrum Kalesi

Bodrum Kalesi iki liman arasında, üç tarafı denizlerle çevrili kayalık bir yarımada üzerinde kurulmuştur. Bodrum Kalesinin kapısından girerken bile tarihin kokusunu ruhunuzda hisseder duvarlarındaki esrarengiz hava sizi büyülenirsiniz. Klasik kale havasından uzaklaşmış muhteşem mimarisi, merdivenlerden çıkmaya başladığınızda sizde hayranlık duygusu uyandırır. Bodrum Kalesi’nde, gezdiğiniz her bölümde farklı heyecanlar tadar; mücevherlerin, camların ışıltısı ile imrenerek bakarsınız zengin arkeolojik eserlere. Bodrum Kalesi, M.S. 15. yy.da Rodos Şövalyeleri tarafından St. Peter adına 99 yılda inşa edilmiştir. Halikarnassos'un ilk kurulduğu nokta Zephyrion adasıdır. Kalenin yapımı sırasında Mausolos Anıt Mezarının taşları ve rölyefleri kale duvarlarında kullanılmıştır. Osmanlılar zamanında kale içindeki kiliseye bir minare ilave edilerek cami haline getirilmiştir. Ayrıca bir de küçük Türk Hamamı inşa edilmiştir. 1595'te hapishane olarak kullanılan kale bugün müze olarak düzenlenmiştir. Yaklaşık 30.000 m²'lik alana sahip olan kalede 5 kule vardır. Bunlar Fransız, İngiliz, İtalyan, Alman kuleleri ile Yılanlı Kuledir. Kalenin doğu duvarı dışında kalan bölümleri çift beden duvarları olarak takviye edilmiştir. İç kaleye 7 kapı geçilerek ulaşılır. Kapılar üzerinde armalar bulunmaktadır. Armalar üzerinde haçlar, düz veya yatay bantlar, ejder ve aslan figürleri bulunmaktadır. İç kalede Şapelin altı dâhil olmak üzere 14 sarnıç vardır. Kale koruganı, çiftli duvarlar arası su hendeği, asma köprü, kontrol kulesi, II. Mahmut tuğrası kalenin göze çarpan yerlerindendir. Bodrum Kalesi, 19. yüzyıl sonunda kalenin hapishane olarak kullanıldığı dönemde bir hamam yapısı ile Osmanlı niteliği kazanmıştır. Kale bugün Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılmaktadır. Müze koleksiyonlarında bulunan eserler Türk hamamı, Amphora sergilemesi, Doğu Roma Gemisi, Cam Salonu, Cam Batığı, Sikke ve Mücevherat Salonu, Karyalı Prenses Salonu, İngiliz Kulesi, İşkence ve Katliam Odaları ve Alman Kulesi'nde sergilenmektedir. Ayrıca, 33,5 dönüm genişliğindeki bir arazi üzerine kurulmuş olan kalede açık mekânlarda da eser sergilenmektedir.
imageframe-image
imageframe-image

Halikarnas Mozolesi

Mausoleion, Karya Kralı Mausolos’un mezarıdır. Bu nedenle onun adıyla anılır. M.Ö. 353 yılında ölen Mausolos için, Halikarnasos’un merkezinde aynı zamandan kız kardeşi de olan karısı Kraliçe II. Artemisia tarafından yaptırılmıştır. Bu mezar, o dönemde eşi benzeri olmayan bir yapıdır. Yüzyıllar boyunca ayakta kalmayı başarmış ancak 8 Ağustos 1304’te gerçekleşen Anadolu depremiyle büyük bir kısmı yıkılmıştır. Daha sonra da taşları Bodrum Kalesi'nin yapımında kullanılmıştır. Ayrıca bu mezara ait birçok kabartma ve heykeller 1857 yılında İngilizler tarafından British Museum'a götürülmüştür. Mausoleion, dünyanın yedi harikasından biri sayılan, kolonlarıyla Yunan mimarisini, piramit şeklindeki çatısıyla da Mısır mimarisini birleştiren, oldukça büyük boyutlardaki bir mezardı. Bu öneminden dolayı kendinden sonra gelen, aynı stildeki tüm yapılara mozole denmiştir. Bu açık hava müzesi, o günlerin kültürünü ve yaşantısını anlayabilmek için önemli bir kaynaktır.

Sualtı Arkeoloji Müzesi

Bodrum Kalesi içinde yer almakta olup dünyanın en önemli sualtı arkeoloji müzelerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Bodrum'da gezilecek ve görülecek en popüler yerlerden birisidir. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi bünyesinde 14 adet sergi salonu bulunmakta olup dünyanın en zengin Doğu Akdeniz amforaları koleksiyonuna sahiptir. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'nde Yassıada, Şeytan Deresi ve Serçe Limanı batıkları da sergilenmektedir. Müzede sergilenen dünyanın en eski batık gemi kalıntısı da görülmeye değer önemli eserlerdendir. Serçe Limanı Cam Batığı Salonu'nda sergilenen bu batık, 1025 yılında batan teknenin kendisidir. Bu tekneden 3 ton kırık ve sağlam cam çıkarılmıştır. Ayrıca dünyanın en büyük İslam Cam Koleksiyonu da yine burada sergilemektedir.
imageframe-image
imageframe-image

Myndos Kapısı

Myndos Kapısı’nın MÖ 360’larda yapıldığı sanılmaktadır. Halikarnassos'un batısında, kentin giriş kapılarından biridir. Myndos kapısı iki anıtsal kule ile onların ardında şehre girilen kapının yer aldığı bir iç avludan oluşmaktadır. Bu kapının kuzeyinde yer alan surlar ile kulelerin onarımının birinci aşaması 1999 yılında tamamlanmıştır. Yakınında bulunan Türk Mezarlığı ile Helenistik ve Roma dönemlerine ait tonozlu mezarları görebilirsiniz.
[/content_boxes]

Antik Tiyatro

Tarihle sanat iç içe… Bodrum'un ortasındaki Göktepe dağının güney eteklerindeki bu tiyatro, Anadolu'nun en eski tiyatrolarından biridir. 1960'larda bir grup Türk tarafından restore edilen bu tiyatro, günümüzde de Bodrum'daki birçok festivale sahne olmaktadır. Tiyatro'yu görmeye gelen turistler orada öylece oturup, limandan çıkan ve limana yanaşan tekneleri izlerlerken, o keyifli saatlerin nasıl da geçiverdiğini fark etmezler. Tiyatronun ilginç nitelikleri arasında, oyunlardan önce Diyonyus uğruna kurbanların kesildiği sunağı ve bazı koltukların arasındaki belki de gölgelik olarak kullanılmış olabilecek delikleri sıralayabiliriz. Her koltuk arasında 40 cm'lik bir mesafe bırakılmış olan tiyatro 13.000 kişi kapasitelidir. Göktepe dağına kısa bir tırmanış sırasında, taştan oyulmuş mezar taşlarını görebilirsiniz. Roma ve Helenistik çağdan kalan bu oyulmuş mezar taşları, bir zamanların ölüm sembollerini ve çeşitli lahitleri hala üzerlerinde taşımaktadır (Bazı kalıntılar halen kale müzesinde sergilenmektedir).
imageframe-image

Bodrum Gece Hayatı

Bodrum dendi mi akla hemen masmavi bir deniz, görkemli Bodrum Kalesi ve sabahın ilk ışıklarına dek süren Bodrum gece hayatı geliyor. Güneşin batışıyla birlikte cafe ve gece kulüplerinden müzik sesi giderek yükselmeye başlar. Martılar uykuya çekildiğinde, takalar kıyıya yanaştığında Bodrum gecelerinde hayat canlanmaya başlamış demektir.   Bodrum’a tatile gelenler, sahil kenarında lezzetli bir akşam yemeği yedikten sonra, yavaş yavaş akın etmeye başlar Bodrum geceleri mekanlarına. Kimisi Bodrum sahillerinin kenarında nefis manzaraya sahip olan gece kulüpleri ve restoranlar, sundukları canlı müzik performanslarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlence vadediyor.  

Popular Bodrum Barları

Daha Çok biligi ve online masa rezervasyonu için : www.bodrumbarlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bodrumdaki Gece Klübleri

Daha Çok biligi ve online masa rezervasyonu için : www.bodrumbarlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sıralama Türü

15% İndirim
0 inceleme

Zeytin ağaçlarıyla kaplı bir tepede, gözlerden uzak bir konumda yer alan bu otel; yemyeşil mandalina bahçeleri, Yalıkavak, Bodrum ve Ege

ORT/GECE610.00TL REZERVASYON

Akkan Beach Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Bodrum sahilinde yer alan Akkan Beach Hotel, açık yüzme havuzu ve özel plaj alanı sunmaktadır. Otelin tüm alanlarında Wi-Fi erişimi

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON

Akkan Hotel Marina
Bodrum Merkez

0 inceleme

Bodrum Yat Limanı’nda yer alan bu otel, Ege Denizi kıyısına 50 metreden daha kısa bir mesafededir. Otel deniz manzarası, tüm

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
0 inceleme

2014  yılında açılan tamamen yenilenmiş otelimiz Deniz kıyısına sadece birkaç adım mesafede, Bodrum’un merkezindeki barlar sokağında yer alır. Tesisin özel

ORT/GECE250.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Aktur Residence, Ege kıyısında yemyeşil bir bahçenin içinde beyaz badanalı tipik Bodrum evleri ve tesise sadece birkaç adım uzaklıktaki mavi

ORT/GECE444.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Deniz kıyısına sadece 50 metre uzaklıkta yer alan Anadolu Hotel Bodrum özel plaj alanı, açık havuzu ve acemiler için ücretsiz

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON

Anıl Hotel
Gümbet

0 inceleme

Gümbet Koyu’nda Ege Denizi’nin kıyısında yer alan Anıl Hotel, açık yüzme havuzu, özel plaj alanı ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Otel

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON

Antique Theatre Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Limana ve Bodrum Kalesi’ne bakan Antique Theatre Hotel’in odaları klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimiyle donatılmıştır. Diğer olanaklar arasında Ege Denizi

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON

Arion Resort Hotel
Gümüşlük

0 inceleme

Gümüşlük’te denize sıfır konumda bulunan butik otelimiz yılın 365 günü özenle tasarlanmış süitleri, restoranları ve plajı ile hizmetinizdedir. Bodrum’un incisi

ORT/GECE680.00TL REZERVASYON

Art Suites Hotel Yalıkavak

0 inceleme

ART Suites Otel Bodrum, Bodrum’ un nadide yerleşim yerlerinden biri olan Yalıkavak’ın Geriş sahilindedir. Muz Ağaçları ve begonvillerle donatılmış yemyeşil

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum Atrium Otel 2017 yılında yenilenmiş ve misafirlerin konforu için modern ahşap mobilyalarla zevkli bir şekilde döşenmiştir. Tam donanımlı odalarda

ORT/GECE250.00TL REZERVASYON
15% İndirim
1 inceleme

Ege kıyılarında özel plaj alanına sahip olan bu otel, panoramik deniz manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz bir açık havuz ve minderlerle donatılmış,

ORT/GECE875.00TL REZERVASYON

Ayaz Aqua Hotel
Akyarlar

0 inceleme

Ayaz Aqua , Gümbet Sahilinde, plaja yaklaşık 100m mesafede modern ve ferah bir tesistir. Tesisimizde rahatlatıcı atmosferiyle, çocuk havuzu ile

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
30% İndirim

Azka Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Azka Hotel, güzel Bardakçı Koyu’ndaki şezlong ve şemsiyelerle donatılmış özel bir kumsalda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Odaların özel balkonu deniz

ORT/GECE540.00TL REZERVASYON

Bella Sombra Hotel
Göltürkbükü

0 inceleme

Sakin bir balıkçı köyünde, sahile 500 metre mesafede yer alan bu otel, Akdeniz tarzında modern bir mimariye ve şezlonglarla donatılmış

ORT/GECE400.00TL REZERVASYON

Beste Hotel
Göltürkbükü

0 inceleme

AILE IŞLETMESI OLAN OTELIMIZ 1988 YILINDAN BERI BODRUM YARIMADASININ EN GÜZEL KOYLARINDAN BIRI OLAN GÖLTÜRKBÜKÜNDE HIZMET VERMEKTEDIR. OTELIMIZ HAVALANINA 45

ORT/GECE250.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum’nun kalbinde 4 Deniz manzaralı, 5 Havuz manzaralı ve 32 bahçe manzaralı olmak üzere 41 odalı bir Bodrum oteli olan

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bitez’de Ege Denizi kıyısındaki kendi özel plaj alanına sadece 20 metre mesafedeki bu otelde şezlong ve şemsiyelerle donatılmış bir açık

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bu otel, tesise sadece birkaç adım mesafedeki mavi bayraklı plajda şezlong ve şemsiyelerle donatılmış özel bir alan sunmaktadır. Otelde açık

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON

Kendine ait özel plajı alanı ve iyi donanımlı bir spası bulunan 5 yıldızlı Blue Dreams Resort & Spa, Akdeniz manzaralıdır.

ORT/GECE444.00TL REZERVASYON
40% İndirim

Bodrium Hotel & You Spa
Bodrum Merkez

0 inceleme

Bodrium Hotel You Spa Bu tesis plaja 11 dakikalık yürüme mesafesinde. Son teknoloji ürünü bir spa merkezine sahip olan bu

ORT/GECE345.00TL REZERVASYON

Bodrum Blu Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Denize sadece 180 metre uzaklıkta, barlar sokağına ise 2 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Bodrum Blu Hotel, Bodrum’un merkezindedir. Tesiste

ORT/GECE1.00TL REZERVASYON

Bodrum Greenport Hotel
Güvercinlik

0 inceleme

Deniz kıyısında yer alan Greenport Bodrum Hotel, özel plaj alanı, açık havuz ve tenis kortu olanaklarına sahiptir. Otel, deniz manzaralı

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON

Bodrum Gulet Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Ege Bölgesi Bölgesi’nde Bodrum’da yer alan, 800 metre, Bodrum Kalesi’ne, Gulet Otel, bir teras ve deniz manzarasına sahiptir. Konuklar otel

ORT/GECE300.00TL REZERVASYON

Bodrum Gulluk Marina Art Hotel
Bogazici / Güllük

0 inceleme

Bu tesis plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Ege Bölgesi’ndeki Güllük’te yer alan Bodrum Güllük Marina Art Hotel, sezonluk bir açık

ORT/GECE350.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum Holiday Resort& SPA Herşey dahil sistemle çalışan dünyanın incisi Ege Bölgesinin doğal güzelliklerini bünyesinde barındıran eşsiz manzarası ve konumuyla

ORT/GECE444.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Harikulade güzellikteki Kervansaray Bodrum, Zeytinlikahve Torba’da, denize çok yakın bir konumdadır. Bodrum’dan sadece 11 km uzaklıktaki otelde çeşitli etkinliklerin yanı

ORT/GECE444.00TL REZERVASYON

Bodrum Park Resort
Yalıçiftlik

0 inceleme

Doğanın ortasında, Bodrum’un doğasında… Bodrum’un baş döndürücü mavisinin, muhteşem yeşille buluştuğu yerde Yalıçiftlik mevkiinde misafirlerine unutulmaz tatil anıları bırakacak Bodrum

ORT/GECE434.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum Skylife Otel, Bodrum’un en popüler noktalarından biri olan Gümbet Koyu’nda her şey dahil konseptte misafirlerini ağırlamaktadır. Denize sadece 50

ORT/GECE250.00TL REZERVASYON

Bronze Hotel
Gümbet

0 inceleme

Bronze Hotel Bodrum ve Bitez Koyları arasında yer alan plajı ve eğlencesiyle ün yapmış Gümbette konuklarına hizmet vermektedir. Gümbetin merkezinde

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Ege Denizi kıyılarında yer alan bu otel, ücretsiz şezlongların ve şemsiyelerin bulunduğu özel bir plaj alanına sahiptir. Tesiste açık yüzme

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Ege Denizi’nin berrak ve durgun bir kıyısında yer alan bu otelde açık yüzme havuzu ve bir iskele içeren özel plaj

ORT/GECE356.00TL REZERVASYON
20% İndirim
1 inceleme

Cape Bodrum Beach Resort, Ege Bölgesi’ndeki Gündoğan’da açık yüzme havuzu ve spa merkeziyle hizmet vermektedir. Çocuk oyun alanı ve özel

ORT/GECE700.00TL REZERVASYON

Turkuaz koylarda tekne gezintileri yapın,güney Akdeniz esintileriyle Türk mutfağını deneyin, Bodrum’un tarihi güzelliklerini keşfederek asırlar öncesine seyahat edin. Tüm bunlara

ORT/GECE666.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum yarımadasının kuzey kıyısında yer alan Casa Costa, muhteşem Ege manzarasına sahip lüks konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde izole edilmiş özel

ORT/GECE1050.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum’daki özel bir plajda yer alan bu lüks tesis, Ege Denizi manzaralıdır. Tesis çerçeveli sanat eserleri ve ücretsiz Wi-Fi erişimi

ORT/GECE450.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan’da denizle adeta kucaklaşan bir konuma sahip 2003 yılında ikinci eviniz olma anlayışı ile

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Otelimiz Bodrum Gündoğan merkezde ve deniz kenarındadır. Plajımız ile sizleri Ege’nin en güzel mavisinde ağırlar. 60 oda, 2 suit ve

ORT/GECE250.00TL REZERVASYON

Cennet Park Otel
Gündoğan

0 inceleme

Otelimiz Bodrum Yarım Adası‘nın en derin körfezi Gündoğan Koyu’nun tam ortasında denize sıfır konumdadır. Geniş, kendine özel kumsal plajı, tarihi

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Bodrum’un popüler Gümbet Koyu’nda yer alan ve 2015 yılında yenilenen Cesars Resort, özel plajı ile denize sıfır konumdadır. Otelin yeşil

ORT/GECE333.00TL REZERVASYON
20% İndirim
0 inceleme

Akyarlar’da, Bodrum’a 16 km mesafede yer alan Charm Beach, açık havuz ve spa merkezi sunmaktadır. Otelde sauna ve fitness merkezi

ORT/GECE410.00TL REZERVASYON
30% İndirim
0 inceleme

Club Dedeman Bodrum, Bitez ve Gümbet koyları arasında bulunan, birinci sınıf tesisleri, üstün hizmet anlayışı ve olağanüstü manzarası ile markalaşmış

ORT/GECE350.00TL REZERVASYON
0 inceleme

Club Otel Flora, Bodrum Gümbet Koyu’nda, 44 standart, 7 twin, 3 triple, 2 suit ve 2 apart olmak üzere toplam

ORT/GECE250.00TL REZERVASYON

Cocos The Club
Ortakent

0 inceleme

Denizin Hemen Kıyısında… Doğa ile iç içe Sade renklerle, ince detayları öne çıkaran zamansız modern bir otel… Cocos the club

ORT/GECE444.00TL REZERVASYON

Çomca Manzara Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Bodrum’un merkezinde yer alan Çomça Manzara Otel, Bodrum’un ünlü gece hayatını ve gündüz güzelliğini çok yakından yaşayabileceğiniz ve oteldeyken dahi

ORT/GECE2333.00TL REZERVASYON
0 inceleme

3S Beach Club mavi ve yeşilin birleştiği huzur dolu bu koy’un en güzel yerinde dünyanın her yerinden gelen farklı kültürleri

ORT/GECE350.00TL REZERVASYON

Costa Bodrum City Hotel
Bodrum Merkez

0 inceleme

Bodrum’da, yemyeşil bahçeler içinde yer alan bu otel, geleneksel beyaz badanalı binalarda hizmet vermektedir. Otelde ücretsiz WiFi erişimine sahip klimalı

ORT/GECE222.00TL REZERVASYON
Daha fazla göster